תוכן העניינים

שליכט צבעוני טמבור: 3 יתרונות חשובים מאוד

שליכט צבעוני טמבורהחלק הכי מהנה בשיפוץ הבית הוא הצביעה. צביעה נותנת לנו את ההרגשה שיש לנו את היכולת להביע בדיוק את מי שאנחנו על גבי קירות הבית. אנשים סולידיים לרוב יבחרו לבן, אנשים נועזים יותר יבחרו צבעים שונים ומשונים וכמובן תמיד קיימת האופציה לעשות שילובים של קיר בודד. 

אם פעם היה מקובל להשתמש בצורת צביעה מסוימת של שליכט אקרילי לדוגמא, רק בקירות שמחוץ לבית היום גם החוץ נכנס פנימה. ישנם מספר סוגי צבע שליכט טמבור שיעשו בדיוק את העבודה.

מהם היתרונות של צבע שליכט טמבור?

לצבע שליכט ישנם מספר יתרונות. הראשון שבהם הוא עמידות, לשליכט ישנה עמידות גבוהה בפני כל פגעי מזג האוויר הישראלי. בנוסף הוא יכול לחפות על סדקים קטנים ונימים שהיו קיימים בקיר קודם וכן הטקסטורה שלו והגוון נשארים לאורך זמן ללא שינוי. 

שליכט יוצר מראה ייחודי לקירות הבית הודות לטקסטורת השונות אותן הוא יוצר. תוכלו למצוא צבעי שליכט מסוימים בכל צבע שרק תרצו ובכל טקסטורה אותה תבחרו לעצמכם החל מהרכה והעדינה ביותר וכלה בגסה מאוד.

מה ההבדל בין שליכט לטיח?

טיח הינו חומר עבודה. הוא החומר אותו מורחים על הקיר על מנת ליישר אותו, לעצב, לסגור סדקים, שברים או חריצים. הוא אינו מהווה צבע בפני עצמו אלא הבסיס עליו נמרח הצבע. 

אנו ב- Alfa Home, יודעים שבנוסף לצבע בשנים האחרונות נכנסה גם האפשרות לבחירת הטקסטורה של הקיר.

ישנם שני סוגי טיח, הראשון הוא טיח פנים שבו נשתמש בחדרי הבית על מנת ליצור מראה חלק ואחיד והסוג השני הוא טיח חוץ שמטרתו היא לשמוע על הבית מפני נזקים. לעומת זאת השליכט הוא זה שיוצר את הדקורציה, זוהי השכבה שלישית שנמרחת על גבי הטיט ומעבר להגנה הנוספת שהיא מספקת היא גם יוצרת את האסטטיות.

אילו סוגי שליכט טמבור קיימים?

תוכלו למצוא צבעי שליכט טמבור בשני סוגים. שליכט אקרילי שייתן לבית שלכם מראה מעט כפרי הודות לגרגירים הקיימים בו ולטקסטורה הייחודית שלו, הוא קל ונוח לעבודה ועמיד לאורך זמן רב, הוא יוצר מראה אותנטי וניתן למצוא אותו במגוון צבעים רחב. 

שליכט מינרלי מבוסס על חומרים טבעיים המספקים מראה טבעי במיוחד וכן הוא בריא יותר כיוון שהחומרים הקיימים בו מאפשרים לקירות הבית לנשום ולפלוט החוצה את האדים המצטברים בבית. כמו כן, הוא עוזר למנוע הצטברות של עובש ופטריות. שליכט זה מגיע בעשרה גוונים טבעיים.

האם מומלץ להשתמש בצבע שליכט לבד?

כמובן שניתן לעשות את העבודה גם לבד אך מכיוון שצורת הצביעה הינה שונה ומיוחדת רצוי במקרים מעין אלו להשתמש בשרותיו של בעל מקצוע שיודע את המלאכה על מנת להגיע לתוצאה הרצויה הטובה ביותר.

סרטון בנושא שליכט צבעוני טמבור

שליכט צבעוני טמבור
לחזרה אל התוכן:
אנחנו כאן בשבילך