תוכן העניינים

קרמיקה דמוי אבן: החברה מספר 1# בישראל

קרמיקה דמוי אבןקרמיקה הוא אחד מחומרי הגלם העתיקים בעולם.

עוד מלפני אלפי שנים היו משתמשים בקרמיקה כדי לייצר כלים, רהיטים, קירות ומרצפות. כיום אנו רואים בכל מקום ריצוף קרמי כזה או אחר וסביר להניח שגם בבית שלכם אתם רוצים לשלב עיצוב קרמי. 

קרמיקה דמוי אבן היא בעצם עיצוב של אבן באריחים קרמיים שבירים שיעניקו לרצפה מראה עתיק ומופלא לצד ליטוש והברקה שיוסיפו יוקרה ועדינות.

השילוב של אלה גורם לריצוף זה להיות פופולרי מאוד הן בבתים, הן בבתי מלון, מוסדות לימוד, בניינים ציבוריים ואינספור מקומות אחרים.

ייתכן, שתצטרכו לבצע עבודות שיפוץ נוספות לבית, כמובן, ולכן, אנו ממליצים על חברת AlefBet Group, שתעזור לכם בשלל השיפוצים הנותרים שלכם.

היכן נעשה שימוש בקרמיקה דמוי אבן?

קרמיקה דמוי אבן יכול להתאים גם לעיצוב פנים וגם לבחוץ. הקרמיקה עמידה בפני תנאי מזג האוויר, אם העבודה תתבצע כמו שצריך אז היא תהיה גם אטומה למים והיא נחשבת למהודרת ואיכותית אך יחסית לא יקרה.

אנו ב- Alfa Home, יודעים שאנשים שאוהבים עיצוב כפרי בברי או אפילו עיצוב יוקרתי – קרמיקה דמוי אבן יכולה להתאים לשניהם בהתאם ליתר העיצובים והרהיטים בבית כמובן.

ניתן גם לעשות שימוש בריצוף זה כשבילים נפלאים בגינה.

באילו גדלים מגיעים אריחי הקרמיקה דמוי האבן?

ישנם סוגים רבים של אריחי קרמיקה דמוי אבן הן בעיצוב והן בגדלים שלהם. הגדלים הסטנדרטיים יהיו 30 על 30 או 60 על 60. ישנם גם אריחים מלבניים בגודל 60 על 120 או 45 על 90. בחירת האריחים צריכה להיות לאחר מדידת השטח, חישוב עלויות פוטנציאלי, חיתוכים, אפשרויות התקנה נוחים ועוד.

מהם היתרונות של קרמיקה דמוי אבן?

  • מראה יוקרתי ואיכותי.
  • ורסטילי – מתאים למגוון עיצובים וסגנונות מועדפים.
  • זול יותר בדרך כלל מחיפויי אבן.
  • ניתן לעצב גם קירות ולא רק מרצפות.
  • עמיד בלחות ורטיבות ולכן מתאים גם לחדרי רחצה, חדרי שירותים ועוד.
  • מתאים גם לעיצוב פנים וגם לעיצוב חוץ.
  • רמת דיוק גבוהה בהתקנה ובחיתוכים.
  • רצפה מבריקה, מלוטשת, נוחה ובטוחה להליכה וקלה לתחזוקה שוטפת וניקיון.

איך לבחור את העיצוב המתאים לבית שלנו?

בשל ההיצע העצום שיש בתחום הקרמיקה בכלל והעיצובים והסגנונות של עיצוב קרמי וריצופים או חיפויי קירות בפרט, חשוב להתאים את הריצוף הקרמי לסגנון המועדף עלינו וליתר העיצובים בבית.

גם אם בחרנו קרמיקה דמוי אבן כחיפוי לקירות שלנו באמבטיה או כריצוף העיקרי שלנו בבית, צריך לקחת בחשבון שגם כאן יש עיצובים וסגנונות שונים, כמו בשליכט צבעוני נירלט, צבעים שונים וגדלים שונים של אריחים.

יהיה עליכם להתאים את הסגנון העיצובי המועדף לקונספט העיצובי שלכם בבית ולפי העדפתכם האישית. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לייעץ לכם.

סרטון בנושא קרמיקה דמוי אבן

קרמיקה דמוי אבן
לחזרה אל התוכן:
אנחנו כאן בשבילך