תוכן העניינים

זכוכיות הזזה למרפסת: מעל 2 טיפים חשובים מאוד

כל אחד רוצה ליהנות מהמרפסת שלו עםזכוכיות הזזה למרפסת, בוודאי אם יש לכם מרפסת גדולה ומרווחת וכזו שאתם רוצים לארח בה אנשים לעתים קרובות.

זכוכיות הזזה למפרסת יהיו פתרון נהדר למרפסת שיאפשר לנו להשתמש במרפסת הן בחודשי הקיץ החמים וכן גם בחודשי החורף הקרים והסוערים. הזכוכיות הן זכוכית מחוסמת בעובי של 8 עד 10 מ"מ בדרך כלל ובעלות בטיחות רבה בשימוש בהן. 

כמו כן, סגירת המרפסת עם זכוכיות הזזה כוללים מספר יתרונות נוספים.

מהי סגירת מרפסת פנורמית?

תארו לכם שאתם יכולים לפתוח את חלל הבית ולחבר אותו ביחד אל המרפסת, אך עדיין לשמור על ביטחונכם ולנעול את הסגירה בסוף היום. 

סגירה פנורמית של המרפסת תאפשר לכם לוותר על החלון, הדלת ו/או הקיר החוצצים בין הדירה למרפסת ולהרחיב את שטח הבית עם החיבור של המרפסת אליו למעשה. 

כמובן שהמרפסת היא מקום שבו תרצו לשבת, לאחר שבצעתם בה את עבודת הקרמיקה דמוי האבן שלנו, בשביל לנוח וליהנות מהאוויר הצח מפעם לפעם וכן מהנוף היפה אליו אתם משקיפים ולכן אי אפשר לאטום את המרפסת לא עם קיר בלוקים ולא עם חומרי גלם אחרים. 

כן אפשר לאטום את המרפסת עם זכוכית הזזה מיוחדת שתוכלו לפתוח ולסגור בקלות על המסילות. הפתיחה והסגירה תהיה כרצונכם בהתאם לכמות האוויר והשמש שתרצו שייכנסו למקום. 

כמובן שכאשר תיכנסו הביתה תוכלו לסגור את החלונות לכדי סגירה פנורמית אחידה, לנעול את החלונות ולהרגיש בטוחים יותר.

היתרונות של זכוכית הזזה למרפסת:

  • פתיחה מלאה – ניתן לפתוח את הזכוכית לפתיחת מלאה, חלקית או לאטום את המרפסת באופן מלא וזאת לפי הצרכים שלכם. במידה ותרצו לפתוח חלק מהמרפסת שייכנס קצת אוויר תוכלו לפתוח אותה באופן חלקי. אם תרצו פתיחה מלאה של המרפסת בעיקר בחודשי הקיץ כדי שייכנס הרבה אוויר לבית ואולי לחסוך בעלויות המיזוג – תוכלו לפתוח את הזכוכית בפתיחה מלאה.
  • שימוש באור טבעי – כדי לחסוך בעלויות החשמל במהלך היום תוכלו לחסוך הדלקת אורות מלכותיים על ידי כניסת האור לבית מהמרפסת וזאת מכיוון שהזכוכית הנה שקופה ומאפשרת את כניסתו של אור לבית. תוכלו גם להתקין וילון שיחסום את האור אם הוא יפריע לכם.
  • שימוש בטוח – הזכוכית הנה מחוסמת ועבה מספיק כדי לאפשר שימוש בטיחותי, עמידה בתנאי מזג האוויר השונים (כולל חודשי החורף הסוערים) ועוד.
  • מנגנון נעילה – כמובן שניתן להשתמש במנגנון נעילה פשוט או בטיחותי יותר לבחירה ולהיות רגועים יותר מפני פריצות.
  • קל לניקוי ותחזוקה – מדובר בזכוכית שקלה מאוד לניקוי ותחזוקה משני הצדדים ואינה מצריכה טיפול מיוחד.

לסיכום; זכוכיות הזזה למרפסת יכולות להיות פתרון נהדר במידה ותרצו לחבר בין המרפסת לחלל הבית ולהגדיל את שטח הבית וגם ללא קשר – יכולה להיות פתרון מצוין עבור מי שרוצה ליהנות מישיבה באוויר הנקי והנעים במרפסת ומצד שני להיות בעל האפשרות לסגור את המרפסת בחודשי החורף הקרים או מפני חדירת גשמים אל המרפסת.

הן בטיחותיות לשימוש, נוחות לניקיון ותחזוקה שוטפת וזכוכיות בעלות ציפוי אנטי סאן יכולות אף לבודד את החום מבחוץ ולשמור על אוויר ניטרלי בבית (לדוגמה כאשר רוצים להפעיל מזגן בקיץ ולא רוצים שהחום מבחוץ ייכנס דרך המרפסת).

המרפסת יכולה להיות מחוברת לבית ולכלול זכוכיות הזזה למרפסת מטעם חברת צל וילון או שבעל הבית יכול לשים חוץ בין הדירה למרפסת כדי להפריד את שני החללים. 

זכוכיות הזזה למרפסת
לחזרה אל התוכן:
אנחנו כאן בשבילך