תוכן העניינים

שליכט צבעוני נירלט: 3 הבדלים קריטיים ביותר

שליכט צבעוני נירלטהחלטתם שאתם צובעים את הבית אבל אתם רוצים ללכת על מראה ייחודי, משהו שלא עשיתם אף פעם לפני. כיום קיימות אופציות רבות שיכולות לגרום לבית שלכם להיראות מיוחד יותר, עם אופי משלו.

צבע שליכט אמנם היה חומר שבעבר נהגו להשתמש בו רק לחיפוי הקירות החיצוניים של הבית אך בשנים האחרונות ניתן למצוא אותו מככב גם בפנים. שליכט נירלט צבעוני יוצר מראה מיוחד ושונה, הטקסטורה שלו מעניקה לקירות הבית אופי אחר שלא היה קיים בהם קודם.

מהם היתרונות של שליכט צבעוני נירלט?

לצבע שליכט צבעוני ישנם יתרונות רבים, הראשון שבהם כמובן הוא השמירה על קירות הבית. צבע , כמו שליכט צבעוני טמבור, מספק שכבה עבה לקיר שאוטמת סדקים ונותנת לקיר הגנה רבה. 

הצבע עמיד בכל תנאי מזג האוויר, הוא גמיש ויוצר מראה טבעי מאוד. בנוסף הן בשימוש חיצוני והן בשימוש פנימי הוא יוצר מראה מאוד דקורטיבי. מצד אחד הוא נדבק בצורה חזקה ומדויקת אל הקיר ומצד שני למרות החוזק שלו הוא מאפשר יציאה של אדי מים מהבית דבר העוזר גם מבחינה תברואתית כיוון שהוא מונע עובש ופטריות.

איך בוחרים צבע שליכט?

שליכט צבעוני נירלט מגיע במגוון רב של צבעים וטקסטורות אך לפני שאנו ניגשים לבחור כדאי לשים לב למספר דברים. תחילה כיצד אנחנו רוצים שהבית שלנו יראה, דמיינו לנגד עיניכם את התוצאה הסופית, מהם הצבעם הרצויים, הטקסטורות, הגימור. 

כמו כן חשוב מאוד להחליט מראש מהו התקציב שלכם וכמה אתם מוכנים ויכולים להשקיע. לאחר שהחלטתם ובחרתם צבעים בדקו כי המוצר אותו רכשתם עומד בתו התקן וכן שיש לו תו ירוק האומר כי המוצר אינו פוגע בסביבה.

מהו ההבדל בין שליכט צבעוני לשליכט מינרלי?

אנו ב- Alfa Home, יודעים שאחת האפשרויות היא שליכט צבעוני. 

ישנם שני סוגי שליכט נפוצים במיוחד. שליכט צבעוני מגיע במספר רחב של צבעים וגוונים, למעשה תוכלו למצוא כל צבע שנפשכם חשקה בו. 

הייחודיות במראה שלו היא הסדקים הקטנים הנוצרים מהגרגירים הרבים שיש בו היוצרים מעין מראה כפרי. שליכט מינרלי הינו צבע שליכט העשוי מחומרים טבעיים בלבד. 

הוא מגיע במספר גוונים מצומצם, עד עשרה גוונים הנוטים יותר לצבעים טבעיים של אבן, חול וכדומה. הייחודיות שלו היא שקירות המכוסים בו אינם סופגים את אדי הבית ופולטים אותם החוצה כך לא נוצר עובש או פטריות על הקירות.

מדוע דווקא שליכט צבעוני נירלט?

איכות הצבעים של נירלט היא הטובה ביותר, לכל צבע ישנו הן תו תקן של מכון התקנים הישראלי והן תו תקן ירוק המעיד כי החומרים בהם נעשה שימוש אינם פוגעים או מזהמים את סביבה.

סרטון בנושא שליכט צבעוני נירלט

שליכט צבעוני נירלט
לחזרה אל התוכן:
אנחנו כאן בשבילך